Hakkımızda

BAŞARI KALIP MARKET;  2008 yılında kalıp elemanları ve teknik hırdavat tedarikçisi olarak faaliyetine başlamıştır.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, rekabetin yoğun olduğu, yeterli gücü olmayan yeni firmaların barınamadığı bir dönemde zoru başarmıştır. Yılların vermiş olduğu tecrübemiz, işimize olan bağlılığımız ve özgüvenimizle siz müşterilerimizin de desteğini alarak bugün sektörde tanınan bir isim olmayı başarmış bulunmaktayız.

Standart kalıp elemanları ve teknik hırdavat malzemeleri konusunda onlarca çeşit ürün gurubunun ve yüzlerce ürünün bir arada bulunmasının siz müşterilerimiz açısından önemini biliyor ve her geçen gün ürün yelpazemizi genişletiyoruz. Zamanında malzeme teslimlerimizi yaparak müşterilerimizin her zaman yanında olmaya gayret ediyoruz.

2010 yılında BKS BAŞARI KALIP SET SANAYİ A.Ş. ni kurarak taşlanmış plaka, standart ve özel kalıp seti üretimi ile de faaliyetini sürdürmektedir.

En değerli kazancın zaman olduğu günümüzde hızlı ve emin adımlarla ilerleyen firmamız kendini sürekli olarak yenilemekte ve müşterilerine hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Biz işimizi önemsiyor ve emek veriyoruz. Daha kaliteli, daha iyi hizmet düsturu ile her gün kapılarımızı açıyoruz. En ince ayrıntısına kadar müşterilerimizin taleplerini ve isteklerini değerlendiriyor, onların imalatlarına ve üretimlerine olumlu katkılar sağlamayı amaçlıyoruz. Hizmetinize sunmuş olduğumuz bu web sitemiz de bunun bir göstergesidir.

Misyonumuz 

Müşterilerimizin başarıları için değer sağlamak amacıyla ulusal ve uluslararası kalite standartlarında olan ürünleri müşterilerimiz için tedarik etmek öncelikli hedefimizdir.

Vizyonumuz 

Başarı Kalıp Market olarak adımızı güvenle birleştirerek ulusal bir marka olabilmektir. Pek çok markanın yüzlerce ürününün tedariğini aksatmadan yapabilmektir.

Sabri ÖZCAN
Yönetim Kurulu Başkanı

Comments are closed.